Nie bądź obojętny/a !

Moi kochani! Miało być "za rok" ale musiałam napisać coś jeszcze dzisiaj. 
Proszę przeczytaj to!

Co byś zrobił gdyby Twoje dziecko było ciężko chore? A co jeśli byłaby szansa wyleczenia go?
Pewien mały aniołek o imieniu Rayyan urodził się z jedną nóżką niesprawną. Jest koślawa i wykrzywiona. Polscy lekarze wydali już wyrok- amputacja! Ale Amerykańscy nie poddają się tak łatwo. Dają ponad 90% szans na wyleczenie chłopca!

Wyobrażacie to sobie? Maluch będzie mógł chodzić, biegać, bawić się jak rówieśnicy!!!
Jak dorośnie będzie grał w piłkę, jeździł na rowerze, umawiał się z dziewczynami i chodził do szkoły! Niby nic takiego, normalne życie... Ale to największe marzenie tego chłopca i jego rodziny!

Jego mama bardzo go kocha i walczy o jego nóżkę! Ale ma niewiele czasu... Operację można wykonać tylko u niemowlaka. Kiedy dorośnie będzie już za późno... Nie bądźmy obojętni i zaściankowi! Wejdźcie na chwilę w rolę jego mamy. Poczujcie się jak ona! Oddajcie swoje dziecko pod nóż, wiedząc iż zostanie kaleką... 

Nie dopuśćmy do tego! Na przeszkodzie do zdrowia Rayyana stoją TYLKO pieniądze! Mówię tylko, ponieważ to są przedmioty. Kilka monet, raz wpadają, raz wypadają. Wydajemy na różne bardziej lub mniej potrzebne rzeczy, ale to wciąż rzeczy! Odważmy się przekazać je na coś bezcennego! Na zdrowie, sprawność, normalne życie dla tego chłopca!

Życzyłam Wam odwagi w nowym roku- odważcie się już teraz! Te marne kilka złotych może zostać obrócone w bezcenne życie, radość i dobro, które do was powróci!Nie bójcie się, to nie naciąganie. Sama jestem przeciwna wszelkim formom oszustwa przez pseudo  fundacje itd. Ale nie dajmy się zwariować. Bądźmy ludźmi- pokażmy solidarność w trudnej sytuacji!

Tutaj podaję linki na strony, gdzie możecie wpłacić pieniążki (liczy się każda złotówka! Dosłownie!)
oraz strony gdzie możecie poczytać o Rayyanku. (Jeśli nie możesz podzielić się pieniędzmi, udostępnij stronę swoim znajomym, na pewno znajdzie się ktoś, kto wesprze malucha!)

Jeśli prowadzisz bloga, również tam możesz rozreklamować zbiórkę. Na tej stronie znajdują się różnej wielkości banery do pobrania:Ja tymczasem po raz kolejny życzę Wam ODWAGI i wiele ciepła dla potrzebujących! ♥


1 komentarz :

  1. znam chlopca juz od jakiegos czasu,pieknie o Nim napisalas-:) Agnieszka

    OdpowiedzUsuń

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka