Akcja motywacja + KONKURS!7 blogów, 7 postów, 7  tygodni, 7 liter- 1 hasło, jeden zwycięzca!

To tak w skrócie, a teraz po kolei :-)
Wraz z 6 blogerkami rękodzielniczymi zapraszam Was na AKCJĘ MOTYWACJĘ!

Jesień to czas, kiedy najczęściej dopadają nas chandry, doły i zniechęcenia. Dzień jest coraz krótszy, słońca coraz mniej, liście opadają z drzew a wraz z nimi spada też temperatura. Jak się jednak oprzeć zniechęceniu i nie zapaść w sen zimowy? My mamy na to sposób! Ładujemy baterie, motywujemy się na maksa. Przypominamy sobie dlaczego tak naprawdę tworzymy i co w naszej twórczości kochamy najbardziej. Dzięki temu oprzemy się jesiennej nostalgii i z pełną parą ruszymy do działania!

Ale ale... nie jesteśmy samolubne ;-) Pamiętamy o tym, że jesteście częścią naszej motywacji. Bardzo ważne dla nas jest to, że z nami jesteście, że podoba wam się to co tworzymy, że czytacie nasze blogi, komentujecie zdjęcia. To nam pokazuje, że nie nie jesteśmy same i że mamy dla kogo tworzyć. Chciałybyśmy wam za to podziękować i nagrodzić tego (tą) z was, która jest najwierniejsza naszym twórczym i blogowym zmaganiom.Oto co przygotowałyśmy:
Akcja Motywacja zaczyna się już dzisiaj, 27.09.2015. Trwać będzie przez 7 tygodni. W każdą niedzielę, na jednym z blogów partnerskich pojawi się wpis. Będziecie się z niego mogły dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o autorce bloga i jej twórczości. Każda z nas w swoim poście zostawi też jedną literkę. 8 listopada pojawi się ostatni wpis, z ostatnią literką. Po zebraniu wszystkich utworzy się hasło, które następnie należy wpisać tu, pod TYM postem. (hasła wpisane wcześniej nie będą się liczyły). Wśród poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę. A jest o co walczyć! :-)

Oto nagrody:

♥ Piękny koszyk z papierowej wikliny od Kasi z bloga www.cichyduszek.blogspot.com


♥ Śliczny przepiśnik od Ani z bloga  www.hanus-i-spolka.blogspot.com♥ Cudowna zawieszka na ścianę / szafkę itp. od Asi z bloga www.pracowniawoodpassion.blogspot.com


♥ Prześliczny notes i deseczka z mini klamerkami (np na karteczki z listą zakupów) od Natalii z bloga: www.czarodziejski-pedzelek.pl

♥ I na koniec ode mnie świeczniki decoupage, drobna biżuteria i filcowa bransoletka z makiem.Jak widzicie jest o co walczyć! :-) Zatem do dzieła!
Startujemy już dzisiaj wieczorem, u mnie na blogu następnie:

4.10.15 www.pracowniawoodpassion.blogspot.com 

11.10.15 www.czarodziejski-pedzelek.pl

18.10.15 www.mojenozyczki.blogspot.com

25.10.15 www.thegreatkate.com.pl

1.11.15 www.hanus-i-spolka.blogspot.com

8.11.15 www.cichyduszek.blogspot.com


Zapewniam Was, że wszystkie blogi są bardzo ciekawe, prowadzone przez wspaniałe artystki, dlatego warto nie tylko walczyć o nagrody, ale także poznać je bliżej. Pamiętajcie, że gdy zbierzecie wszystkie 7 liter i ułożycie (iście jesienne) hasło, musicie wrócić tutaj i wpisać je pod tym postem. Wszystko to po to, by zebrać was w jednym miejscu. Hasła wpisane pod innymi postami/na innych blogach nie będą się liczyły. Bądźcie z nami w każdą niedzielę, a nie pożałujecie! :-)

Zapraszam Was serdecznie w imieniu swoim i pozostałych blogerek! Do zobaczenia wieczorem! :-)
Enjoy! ♥ 

Ps. Jeśli chcecie nam pomóc w dotarciu do szerszej publiczności prosimy o udostępnianie banerku reklamowego na swoim blogu lub facebooku :-*

5 komentarzy :

 1. To skoro w tym miejscu to hasło to kalosze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem, czy mogę się wpisać nie prowadząc bloga, spróbuję
  Skrzydla Anioła dopełniły : KALOSZE

  OdpowiedzUsuń
 3. KALOSZE - marzę o przepiśniku! Cudowny jest a ja akurat na taki poluję. PS. Świetna akcja, czekam na kolejną "edycję"

  OdpowiedzUsuń

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka