Akcja Motywacja- wyniki konkursu

Minęło 7 fascynujących tygodni, podczas których miałyśmy okazję uchylić wam rąbka naszej historii, naszych marzeń i pasji. Mam nadzieję, że każdej z uczestniczek te marzenia się spełnią :-)
Mam również nadzieję, że wy, drodzy czytelnicy, z ciekawością odkrywaliście nowe blogi poznając wspaniałe, pełne pasji rękodzielniczki.

Jeśli chodzi o statystyki, to rezultaty nieoczekiwanie słabe. Szukając powodu, dla którego mamy tak mało chętnych na nagrody, dochodzę do wniosku, że głównym winowajcą jest czas. Choć dla nas, blogerek, te 7 tygodni minęło niezwykle szybko, to stawiając się w roli czytelnika po prostu nie pamiętałabym o tym, że pojawiają się kolejne posty. Być może więc, gdybyśmy ścisnęły się w jednym tygodniu poszłoby sprawniej.
Tak czy inaczej nagrody są i ktoś je dostanie! :-)

Od ponad tygodnia jestem w rozjazdach i wciąż liczyłam na lepszy moment, żeby zrobić lepsze zdjęcia, lepiej zaprezentować wam proces losowania i w ogóle żeby wszystko było naj. Ale uwierzcie mi, żywcem nie miałam czasu. Więc wszystkie moje zasady robienia dobrych zdjęć odpłynęły do lamusa, a ja przedstawiam wam krótki reportaż z losowania, które odbyło się na kartce z kalendarza, w środku nocy i w łóżku... Ale podobno nie liczy się wygląd, lecz wnętrze. A wnętrze naszych karteczek było bardzo cenne, bo na jednej z nich znalazła się zwyciężczyni naszej Akcji! :-)

Mimi.Mami GRATULUJĘ! Właśni zostałaś szczęśliwą posiadaczką wspaniałych cudowności :-)
Odezwij się proszę do mnie na maila: mrs.miskowiec@gmail.com

Wszystkim czytelnikom bardzo dziękuję za zainteresowanie i polecam śledzić nas na bieżąco, bo wkrótce kolejny konkurs- szybki, prosty, fejsbukowy. Ale ciiii ;-)


5 komentarzy :

 1. Gratulacje dla zwycięzcy 😀😊😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwycięzcy mam nadzieję że będzie zadowolona z nagród

  OdpowiedzUsuń
 3. O Bożeeee to wszystkie cudowności dla mnie? eeee, nie możliwe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mimi.Mami, cieszę się, że się znalazłaś :) Tak, to wszystko dla Ciebie! To będą wyjątkowe mikołajki ;) Napisz proszę mi swój adres na maila: mrs.miskowiec@gmail.com

   Usuń

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka