siepomaga!

Halo! Halo!

Pamiętacie naszą cudowną lampeczkę? To dzieło, z którego na tą chwilę jestem najbardziej dumna! (ale już szykują się następne ;)


Postanowiłam oddać ją na aukcję i wesprzeć leczenie chłopca, o którym już niejednokrotnie pisałam.
Nie sztuką jest oddać coś, co nam zbywa, ale sztuką jest podzielić się tym, co mamy najcenniejsze!
Mimo to nie czuję ani żalu, ani smutku, że nie zarobię pieniędzy na mojej pracy. Wręcz przeciwnie! Cieszę się ogromnie, że mogę się przyczynić do tak ważnego wydarzenia w życiu Rayyana- jego pierwszego kroku! Są w życiu rzeczy, które się opłacają i które warto- w tym przypadku zdecydowanie było warto! Nie ma się czym martwić, dobro zawsze powraca :-)

Jeśli chcecie, również możecie przekazać coś co zostanie zlicytowane na ten szczytny cel. To może być cokolwiek, co uważacie, że może się komuś przydać :-)
Aukcje dla Rayyanka

Możecie również wziąć udział w licytacji, nie tylko mojej lampki, ale i wielu innych rzeczy! Tym sposobem nabędziecie wartościową dla Was rzecz, a Rayyanek przybliży się do spełnienia swojego marzenia.
Licytacja mojej LAMPKI

Jeśli jednak uważacie, że macie wszystko i nie chcecie nic kupować- świetnie! :-) Podzielcie się odrobiną swoich pieniędzy i wesprzyjcie tak wielką akcję. Każda złotówka jest ważna!
Wesrprzyj Rayyanka

Być może jednak nie masz na tyle pieniędzy, by dzielić się nimi z innymi. Może sam potrzebował byś pomocy? Zrób coś dobrego, a ono powróci ze zdwojoną siłą! Udostępnij ten post, stronę Rayyanka, lub wybraną aukcję. Powiedz znajomym o tym wydarzeniu, na pewno znajdzie się ktoś o dobrym sercu :-)
(Skorzystaj z powyższych linków) :-)


Oh, jakie pomaganie sobie nawzajem jest piękne, budujące i jednoczące! A my, Polacy, mamy w sobie coś takiego, że na przekór wszystkim przeciwnością potrafimy się zjednoczyć i osiągnąć nieosiągalne! Nasza historia udowadnia to nie raz! Tylko musimy chcieć! A możliwości zawsze się znajdą :-)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka