Niciarka

Witajcie! :-)

Studia studiami, licencjat licencjatem, ale wkrótce jedno z najważniejszych świąt w roku! Trzeba się do niego odpowiednio przygotować :-)

Kim jest dla mnie MAMA?

Mogłabym rzec, że wszystkim, jak większość mam- opiekunką, kucharką, sprzątaczką, pielęgniarką, pocieszycielem, przyjaciółką... itd. Ale z wiekiem inaczej się patrzy na te wszystkie role. Dzięki Mamie jestem kim jestem i potrafię to co potrafię. To Ona nauczyła mnie gotować, to Ona zmuszała do sprzątania (całe szczęście, bo jestem okropną bałaganiarą i tylko dzięki niej jeszcze nie utonęłam w brudzie), to Ona troszczyła się o mnie w chorobie i nauczyła jakie lekarstwa należy zażywać, to Ona wysłuchiwała godzinami mojego trajkotania (tak, jestem gadułą...), to Ona nauczyła mnie szacunku do ludzi, współczucia, troski, gotowości do pomocy i co najważniejsze to ONA pierwsza mnie pokochała i nauczyła jak kochać!

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, której mnie nauczyła- nauczyła mnie TWORZYĆ! Tak tak, moja Mama jest świetną artystką i pod względem muzycznym i plastycznym. Ja odziedziczyłam talent tylko w tej drugiej dziedzinie, ale staram się go rozwijać jak mogę :-) Dzięki mamie wiem co to szydełko, czym różni się kordonek od muliny, jak używać maszyny do szycia i wiele więcej.

Teraz więc staram się wykorzystywać mój talent jak potrafię i odwdzięczyć mojej Mamie za wszystko :-)

Powstał więc taki oto prezent- decoupagowa skrzynka na wszystkie przybory do szycia zwana niciarką :-)
 
Jak Wam się podoba taki prezent? Wasze mamy też szyją? A może komuś z Was przydałaby się taka niciarka na skarby? :-)

Dzięki, że tu wpadacie i komentujecie, bardzo mnie to cieszy :-) ♥

Ps.  Jeśli nadal nie macie pomysłu na prezent dla swojej Mamy wejdźcie w zakładkę dekoracje, tam na pewno znajdziecie coś ciekawego :-)

1 komentarz :

  1. Witam. Bardzo ładna. Mama na pewno się ucieszy. Pozdrawiam pracowniapatrycjiicks.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka