Fartuszki kuchenne

 

Moi kochani! Przedstawiam wam mini kolekcję fartuszków kuchennych! Starannie odszyte, zaprojektowane z myślą o miłośnikach kuchni i dobrego wyglądu nawet podczas pracy. Dedykowane perfekcyjnym paniom domu, kucharkom z zamiłowania i z konieczności. Bo w końcu każda z nas czasem musi stanąć przy garach. Zadbajmy więc o dobry wygląd- swój, lub kogoś bliskiego. A może wciąż nie masz prezentu dla Babci? :-)

 * Nr 1- Black, red, white. Grube płótno z ziołowym nadrukiem. Czerwona falbana dodaje elegancji. Długość paska wokół szyi regulowana. Pośrodku praktyczna kieszeń.
* No 2- House of Mouse. Całość w biało-zieloną kratę. Pośrodku w pełni funkcjonalna kieszeń zamieszkana przez uroczą myszkę pomocniczkę ;-) Pasek na szyi zapinany na drewniany guzik.
No 3. Warzywniak. Prostota formy, bogactwo koloru. Inwazja witamin i mikroelementów. Dla wszystkich fanów bycia fit. W zestawie rękawica kuchenna. Od wewnątrz bawełniana podszewka. Pasek wokół szyi zapinany na rzep.
No 4. Eco. Pełna inspiracja naturą. Płótno w szaro-beżowym odcieniu. Wykończenie bawełnianą koronką. Od wewnątrz podszewka. W górnej części kwiatek ze sznurka i drewnianego guzika. Dekoracja jest trwała :-)
No 5. Home. Mój cichy faworyt. Dół zdobią przeróżne domki z kraciastymi dachami. W górnej części niewielka kieszonka z napisem "home is where the heart is". Nadaje prawdziwie przytulnego, domowego klimatu. Pasek wokół szyi zapinany na guzik, choć we wszystkich fartuszkach jest on takiej długości, że swobodnie przechodzi przez głowę bez odpinania. Gdyby jednak ktoś nie chciał zniszczyć sobie fryzury... ;-)


1 komentarz :

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka