Never Stop Dreaming - grafika do pobrania

Dzięki temu, że tu, na obczyźnie, mam ograniczone możliwości tworzenia odkrywam swoje nowe pasje! :-) Ostatnio bardzo zainteresowało mnie robienie ilustracji i plakatów. Widziałam wiele blogów, gdzie autorki udostępniają swoje grafiki, które można wydrukować i oprawić w ramkę. Tym sposobem można zyskać naprawdę ciekawe obrazy przy minimalnym nakładzie kosztów :-)
Postanowiłam sama spróbować swoich sił i stworzyć grafikę, którą chciałabym powiesić w swoim pokoju. I oto jest! Kilka godzin pracy, mordercza obróbka w PS, ale... warto było! Nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo zadowolona z efektu :-)

Jestem ciekawa Twojej opinii- powiesiłabyś taki obraz u siebie w mieszkaniu? Jeśli tak, to w swoim pokoju, czy dziecka? A może w ogóle nie trafiłam w twój gust? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu.

Koniecznie daj znać co o tym myślisz! Tymczasem jeśli znalazłaś się w gronie fanów tego typu grafik chciałabym się z tobą podzielić moją pracą. Na samym dole jest link, za pomocą którego ściągniesz grafikę na swój komputer. Jest ona przycięta do formatu A4. Pozostaje już tylko wydrukować i oprawić w ramkę! :-)
Ps. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości zdjęcia polecam drukowanie w drukarni, koszt około 1,50zł

Enjoy! ♥POBIERZ


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  


 

2 komentarze :

  1. Pięknie Aneta! Ten lisek jest tak sympatyczny, że mam chęć go uściskać :) Co prawda, nie wydrukuję, ale pobieram i ustawiam na tapetę w telefonie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło :) korzystaj do woli :)

    OdpowiedzUsuń

Pracownia MIŚKOWIEC © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka